Lüleburgaz Belediyesi Sokak Köpekleri

19 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 15:10‘da Lüleburgaz Belediyesi, vatandaş tarafından 4445539 numaralı Lüleburgaz Belediyesi Çağrı Merkezi numarasından aranmıştır. Yıllardır sokak köpeklerinin başıboş gezdiği Lüleburgaz TOKİ Burgazkent Toplu Konutları’nın bulunduğu muhitte köpekler artık çete halinde gezmeye başladı.

Lüleburgaz Belediyesi tarafından kesin çözüm sağlanması ve sürecin daha hızlı şekilde vatandaşın lehine sonuçlanması üzere süreç baştan sonra ilgili tarafların bilgisi dahilinde kayıt altına (çağrı kayıtları, köpek çetelerinin video kayıtları) alınmaktadır. Lüleburgaz Belediyesi’nin süreci vatandaşın lehine veya aleyhine, vaktinde veya gecikmeli olarak ne şekilde sonuçlandırdığını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Sürecin Son Durumu:

19 Haziran 2019 Çarşamba: 15:48’de, Lüleburgaz Belediyesi’nin resmi Facebook sayfasına da ( www.facebook.com/luleburgazbld ) ” Merhaba. Bugün konuyla ilgili çağrı merkezinizi aradık. Sorunun en kısa zaman zarfı içerisinde çözüme kavuşturulması, yani muhitteki bütün başıboş sokak köpeklerinin belediye görevlileri tarafından toplanmasını saygılarımızla arz ediyoruz. İlgili görüntüler: https://youtu.be/K95jUlGXhu4 ” şeklinde mesaj olarak durum iletildi.

19 Haziran 2019 Çarşamba: 15:10’da 444 55 39’dan belediye arandı, 1 ay içerisinde ” 8 KASIM MAH., KAYIN SK. “ta yer alan Lüleburgaz TOKİ Burgazkent Toplu Konutları muhitinde başıboş gezinen bütün sokak köpeklerinin toplanması talebini vatandaş belediyeye iletti.

Bahsi geçen başıboş sokak köpeklerinden bir görüntü:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir