Sitemizi Yeniliyoruz

Merhaba değerli www.trabzonbilisim.com ziyaretçileri. Sitemiz resmi kayıtlara göre 29 Ocak 2017 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Aradan geçen zaman zarfında WhatsApp hattımız üzerinden bizlere ulaşan bir çok vatandaşımıza yardımcı olmaya çalıştık. Kendi teknik bilgi ve becerilerimizle amatörce hazırladığımız yazılarımızı anlık olarak www.trabzonbilisim.com üzerinden siz değerli okuyucularımızla paylaşarak, internet arama motorlarında en kısa sürede yer edinip ilgili sorulara cevap arayanlara yardımcı olmaya çalıştık.

Bugün, 18 Haziran 2019 tarihi itibariyle Alexa internet istatistikeri şirketinin verilerine göre Türkiye’de en çok ziyaret edilen 95 bin 963. site olma başarısını göstermiş bulunmaktayız.

Bundan sonraki süreçte yapacağımız paylaşımları daha profesyönel şekilde hazırlayıp, sizlere daha kaliteli sayfa ve içerik sunumları ile hizmet vermeye çalışacağız.

Sizlerden de cep telefonları, bilgisayarlar ve internet üzerinden ulaşmak istediğiniz ürün ve hizmetlerle ilgili talep ettiğiniz içerikleri bizlere iletmeniz ve bizim ilgili profesyönel ekiplerimizle ilgili araştırmalarımızı yapıp sizlere ve diğer internet kullanıcılarına içerik üretme aşamasında böylece katkılarınızı bekliyoruz.

Sitemizde içerik sağlayıcı ve diğer pozisyonlarda görev almak isteyenler, hakkında sitede rol almak istediği ilgili hobisini, uzmanlık alanını veya diploma sahibi olduğu alanı e-posta yolu ile bize belirterek aramıza katılabilirler.

Teşekkürler.

www.trabzonbilisim.com Ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir